Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Besmir Metani - Engjell A Djall


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2005

2005-11-11T00:00:00

Muzika:

Jetmir Mehmeti

Teksti:

Besmir Metani

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2005
(10x)
(Tu tubani)

Me ty nuk dashurohem
e lexoj ne syte e ty
me ndjek pas
je engjell a djall
ti afrohesh dhe largohesh
do ti zemren te ta jap
do te rrembej une ty vajze do te marr

Nuk ka cast qe smendoj si jetoj une pa ty
e papritur ti kthehesh serish

(refreni)
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.

Zemer mos me thuaj
se pa mua nuk jeton
smund ta luash me mua kete loje
e di se shume te dua
dhe ti shpirtin ma kryqezon
do ta shuaj zjarrin qe me pervelon

Nuk ka cast qe smendoj si jetoj une pa ty
e papritur ti kthehesh serish

(refreni)
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.

(8x)
(Tu tubani)

Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
neser do te jete teper vone
hajde pra ma trego ti.
Mbase sot di gjithcka per ty
me trego ti dashurine
engjell a djall une nuk e di
hajde pra ma trego ti.


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani: