Audio

Besmir Metani & Rozana Radi - Kot E Kemi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"Policia"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kot E Kemi" kënduar nga Besmir Metani & Rozana Radi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besmir Metani & Rozana Radi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani: