Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Gjakova & Bekim Gjakova - Amanet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse Oh Vlla RRin Tuj Lotu
At Dashni Se Ke Harru,
Juve Dyve Ju Kam Nda
Sesht Per Ty Te Kam Than...

Ska Ma Keq As Ma Rand
Me Dashni Apo Me Vlla
Hartri Yt Ekam Lan
Me Harru Spo Kam Shanc

Nuk Ka Vlla E As Shoqni
Kur Esht Npytje Nje Dashni
Amanet Prej Zemres Vran
Kush Po Duhet Mos Mej Nda

At Njeri Ekam Ngjak
Para Kohe Me Ka Plak
Kam Mar Lajm, Nuk Esht Martu
Zbahet Nuse e Tjeter Kuj

Ah Bre Vlla Me Keto Fjal,
Mue Shpirtin Make Kall
Po Du Bashk Meju pa
Hallall Mua Mema Ba

Nuk Ka Vlla E As Shoqni
Kur Esht Npytje Nje Dashni
Amanet Prej Zemres Vran
Kush Po Duhet Mos Mej Nda


Besnik Gjakova & Bekim Gjakova - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Besnik Gjakova & Bekim Gjakova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Gjakova:


Komente 0