Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besi, Dori & Anxhi - Mamacita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mes nesh lindi dicka
Jo si ty une s'kam pa
Dhe sa here me shikon
Me sy me provokon

REF.:
Mamsita mamasita
Zemren ty ta godita
Mamasita mamasita
Zjarr e ndeze mamasita

Vetem ty une po t'du
Hajde festo ti me mu
Te kercejm pa pushim
Mamasita shpirti im

REF.:
Mamsita mamasita
Zemren ty ta godita
Mamasita mamasita
Zjarr e ndeze mamasita


Besi, Dori & Anxhi - Mamacita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mamacita".
3. Video është e këngës "Mamacita", por nuk këndohet nga Besi, Dori & Anxhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Lilaj:


Komente 0