Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Lilaj - Bebi Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


VERSE 1.
Dashuria me ka dehur
Ndjenjat per ty si mbaj fshehur
Kam emocione un per ty
Ate qe ndjej ta them ne sy

VERSE 2.
S'te dua ty per nje nate
Qendro me mua ti me gjate
Ne zemren time hyre ti
Bebi ime me fal dashni

CHORUS.
Bebi im bebi im
Je pjes e shpirtit tim
Falmi mua ata sy
Zemra te do vetem ty
Besnik Lilaj
Publikimi: 18/03/2020
Muzika: Isa Zade
Teksti: Olsi Celmeta
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Solo: Anxhi Muharremi


Besnik Lilaj - Bebi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bebi Im".
3. Video është e këngës "Bebi Im", por nuk këndohet nga Besnik Lilaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besnik Lilaj:


Komente 0