A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Besnik Sinani - Nkapigjik Dola Met Pa


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/09/2018

2018-09-20T17:23:18

Song from the album:

"Live 2018"It's a long time that we try finding the lyrics to "Nkapigjik Dola Met Pa" sung by Besnik Sinani.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Besnik Sinani attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019