Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Te Thejme (Feat. JR & Enio)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


iNTRO
BESSI
BESOM KUR TE THEM NA TE TERRHEQIM ZHAG SHOKU
SCARFACE UP IN DISS
2011 LE TPLASI INATI

Vers 1 (BESSI)
Kalojne koherat pozicionet gjithmone ne rritje/
Ky askushi para 1 viti per tjere sot po sjell shitje/
u bona idhull per shume/noshta per shume tjere problem/
Gezohena per tparte Idhnohem per tjert se di qe ju dhep/
Ama vec nga besimi qe kisha nvete jam rrit/
Ama vec nga besimi qe po mjapin shoket perdit/
Nxisim njoni tjetrin gjithmone nkrah dhe pa drejt/
Ka faj ska faj kush ka faj le tqihet krejt kerkon svej/
Perpara scarface/ nuk kane ftyre njerzit/i kuptoj
Pse hezitojne me prek ket emer se trauma shkaktoj/
Kam pas nje plan para se my i hy kti muhabeti/
Me vone ndukje rrepin ma tmire real te kti shteti/
Le tmahen le thapen kujt ti hajt kari le tkapet/
Smerem me llafet qe dalin permbahet scarface nuk nalet/
Perballet me cilindo qe bjen fjalet e tija Live/
S'merrem me tipa qe flasin virtualisht sjam online/TUNG

Ref 4(BESSI)
Perpara nesh kerrkush nuk nalet se na ti thejme brinjt/
Sillen anemane shqipnise vec ktu qe svine/
Se e dine ata qe ne tlejme shenj(i'm not afraid of them)

Vers 2 (JR)
Hyn ky tipi holl ne sken sot pa problem/
Kur j.r e ke mikrofon ti rri degjon ne ven dhe/
Po deshe luj ti po deshe gjuj/
Ti hajt per ca dush se un hic spo e rruj/
Sboj muzik per publik boj art simpatik/
Kur cdo fjal gjen llogjik e shoqerume me mimik/
Dredh nez edhe fik e njef ket tip karizmatik/
Influecushme shum praktik me i nda idet sikur me thik/
Nket tok nuk ka mo ven per frik dhe me dash nuk ke nga ik/
Vec perballoje ket muzik se un nga ty nuk pranoj kritik/
Ti sot thu mik neser armik masneser v'veten gje panik/
Se u bo ca u bo i shkrujt ky tjet i mir apo i lig/

Ref 4(BESSI)
Perpara nesh kerrkush nuk nalet se na ti thejme brinjt/
Sillen anemane shqipnise vec ktu qe svine/
Se e dine ata qe ne tlejme shenj(i'm not afraid of them)

Vers 3 (ENNO)
Jam gjat gjith kohes tu thith ngajher duhet me qit/
Menona mir kur kom flow e kom bit/
Srri mo tu prit merzis po i jap drit/
Damn se kto shurrat kan infektu dhe fmit/
Injorancen tu e rrit tu i mush plot me rrena/
Dhe vet i besoj i thojn mizave dema/
Krejt kta legena/Me ftyren krejt balt/
Sbojn as per skrap i shkel me i hap/ (se)
Krejt i nal vetem un mos nalem/
Krejt i nal tregoj gishtin tregoj halen/
Se aty e keni venin per sa koh kontrollojm terrenin/
Nuk e kena piken e problemin kena gjet zgjidhjen e sistemit/
Vjen terror ndac e pelqeni zara njoni tjetrin perzeni/
Sesi ju perdit po vini i ke si fishat tavolin/
Plot me mendim me rim me bim tvijm/
Si shigjet shoku ruju se na t'thejm brijn't/

Outro
Yea scarface 2011 ride with us (sure i'm not afraid of them)


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1Bessi
Featuring: JR
Publikimi: 07/11/2011


Bessi - Te Thejme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Thejme".
3. Video është e këngës "Te Thejme", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bessi:


Komente 0