Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bexhet Jagodini & Artan Jusufi - Shkova Ne Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkova Ne Gurbet".
3. Video është e këngës "Shkova Ne Gurbet", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini & Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bexhet Jagodini & Artan Jusufi - Shkova Ne Gurbet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Bexhet Jagodini

Orkestrimi:

Artan Jusufi

Komente

Asnjë Koment

04/01/2016

2016-01-04T18:45:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkova Ne Gurbet" kënduar nga Bexhet Jagodini & Artan Jusufi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini & Artan Jusufi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Bexhet Jagodini
Orkestrimi: Artan JusufiDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë