TEKSTESHQIP

Bexhet Jagodini
Lule Me Shamaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Me Shamaj" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.