Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bidaki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Bidaki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fulzan-G

Biggi

Xhema Aka Jemayli

Big Night

WhoBrave

Hanello

Double A

Kacho

Legjenda

Fresh-P

Tags: Bidaki, Bidakki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet