Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Basta, Bëhet Përsëri Dajë


Nuk ka akoma asnjë votë

[09-02-2015]
Ka pasur një gëzim shumë të madh në familjen e tij, e kjo gjë e ka shtyrë edhe më shumë për të festuar reperin e njohur nga Shqipëria Big Basta i cili nëpërmjet rrjetit të tij social në Instagram ka uruar për ardhjen e nipit t1% tij në jetë Matin.

Ai ka uruar gjithashtu edhe motrën e tij, ku i ka uruar jetë të gjatë dhe t1% lumtur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet