Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Basta - Champions  (Feat. Mc Kresha Real 1 & Mr Dj Weed)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Featuring

Mc Kresha

Featuring

Real 1

Këngë e Albumit:

Radio And ClubKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Champions" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017