A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Real 1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  40
  • Emri i Vërtetë:
  • Ilir Zhita
  • Vendlindja:
  • Fushe Kosove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Real 1 është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Ilir Zhita dhe ka lindur Ne Kosove. Si fillim nis te bashkpunoj me DJ BLUNT. Repertorit te tyre i shtohen dhe disa bashkepunime me artiste te tjere si Vesa Luma, Tingulli 3nt, Fugaa, Skillz, D.o.g etj. Arti i ReaL 1 Dhe Dj Blunt gershetohet gjithnje e me shume dhe sot ata deklarojne se "Ne Jemi Nje". ReaL 1 shprehet se muziken e ben Dj Blunt ndersa ai vete merret eskluzivisht me tekstet e kengeve. Më datë 28 Dhjetor 2006,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Zhita Jr.

Anëtar i grupit

Shaolin Gang

Ish-Anëtar i grupit

NR

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Tululu (2019)

Classic G (2011)

N'beat Po (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Xhero

Barooti

Don Pizhi

Milot Hasangjekaj

Lil' Liri

Big Wolf

Memli Krasniqi

Lumi B

Agon Amiga

Mc Qoppa


Tags: Real 1, Real1, Real-1, Realone, Real Njo, Real Nji, Real Nje, Shaolin Gang, Dj Blunt, Blunt, Ilir Zhita

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019