Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Big Basta & Mr Rez - Fire Higer Ajer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2015

2015-05-07T18:44:47

Më Shumë Nga

Mr Rez

Muzika & Teksti:

Mr Rez

Teksti & Orkestrimi:

Big Basta

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14
Girl you take me higher
Ton naten n'ajer
Zemer spo du me t'dhon me pi
Zgjohemi neser une dhe ti
Girl you take me higher
Ton naten n'ajer
Zemer spo du me t'dhon me pi
Zgjohemi neser une dhe ti na na na nah

Yaman is mr rez and big basta we rapresent to all a the rasta gyal em inna di place..in every city in every town albanian sensi come around

Nisemi tmbarojm pune
Se diten e shtune un kam nevoje me pushu
Afer detit syt blu, Mista Rez reggae boom
Du nje dj me scratch se Shqipria ka vec
Nje mothafucka qe ec me kembt e veta
Mbledh n'club dhe nja 4000 veta me duret lart
I ka femrat me t'nxehta afer vetes
Shishe atje shishe ktej dhe fishekzjarre
Po ta them cos' i'm on fire

Rrrrrelax dielli mengjesit,shopping e heqim stresin
Milionat ta mbushin xhepin kur naten ndezim ambjentin
Bohet tym, dritat ndizen e fiken
Dhe bohet tym, duket dicka tjeter po digjet ktu lart
Ne mos skena, jena ne dhe kena ca tema
Me bluzat me tre ngjyra Jah bless, gotta say man
Zemer luani dhe po vjen nga Zion
Fire Higher Ajer

Mr rez and Big Basta anthem fi the gyal and the soldiers man dem..we represent rudeboy style we come again wicked and wild..


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet