A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Boy Niti - Kejt Meri  (Feat. Mr Valos, Baba Trodon & B.king)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/10/2010

2010-10-16T12:21:05

Featuring

Baba Trodon

Featuring

B-King

Featuring

Mr. Valos


ref 2x
aaa ullak qika
aaa sont po du llokum
aaaa mso qa o muzika
sa her qe vi boj boom

po vi me ni sen krejt xeher qu livrit se ktu jen sheher pe dini kush venin e llak a e dini se me rep jom plak papaka tupaka repi jem ju bon me shtaga qe aga udhes flaka ta rej thoben me shuplaka boom boom booom gjeni jam un qu livrit llokum se ta thej maksimum


Ky tekst u dërgua nga NayKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019