A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Big H
  • Shqipez From The Block

Big H - Shqipez From The Block  (Feat. Noizy & Shadow)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/02/2010

2010-02-17T16:43:59

Featuring

Noizy

Featuring

Shadow

Song from the album:

"Most Wanted (Mixtape)"It's a long time that we try finding the lyrics to "Shqipez From The Block" sung by Big H.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Big H attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019