TEKSTESHQIP

Big Kik
Ça Je Tu Thon?
Lyrics
(Feat. MatoLale)

Big kik:
Kta vec po flasin
po neve s'ia rrasim
E din se nuk na bohet von
Ya
I spit it i get it si fin e rolliti e pi unë ate dhe i'm gone
I'm back to rrolling
Don't care 'bout these pussys
You know me my shqipe come on
Ti thu je g
Po si hoe je tu fol
Motherf**ker ti ca je tu thon
Ya ca je tu thon x2
Money on kik
I'mma spend on no bi**h
Unë atë veç e q*j & i'm gone
Ya ca je tu thon x2
Money on kik
I'mma spend on no bi**h
Unë atë veç e q*j & i'm gone

She be on me
Ajo dashka the D
Ti nuk e di se ca di
Ama di me ke q*j
She comin' to me
Kur po iken nga ti
Homie i'm a g
Got a bi**h n'itali, got a bi**h në azi
Sikur B.I.G extra large on my D
Rrepi jot komedi
Homie më dukesh funny
Ti nuk qenke per rrep mo mir boj RnB
Woah
dhipat më vijnë afer ne cdo kohe
Woah
cunat e mi tu bo dough
Woah
she keep it with me on the low
Woah
thirrem Big Kik i'm the goat
thirrem Big Kik i'm the man
S'jam i ksaj bote, alien
S'jam i ksaj bote rri ne mars
se per mu ktu nuk ka vend
Flow invincible
Une jam the principal
Nese ste pelqen come and suck on my genital
Bars-at jane critical
Ka shume rrepera asnjoni ma lyrical

Matolale:
S'ndërroje asnje femer si me qene prift
Ndjenja skam definitivisht
Tu kap lekun e n'goj me splif
Kostumi kaf materiali kadif
Jeni paf puf edhe puf pif
Nese ste pelqej un athere je naiv
Jeni paf puf edhe puf pif
Welcome to the dream maldive hej
Hello tirona n'zemer mo lale
Fjalet qe i them un jane origjinale
Mato koka po boka skandale
Hit me nji lale jo dale don dale
Po dukem nice kurse ti mdukesh gej
Me t'thon je i mir ateher po t'genjej
Do gzohen ata nese rrepin lej
Po fatkeqesisht nuk kam une ndermend ta lej
Nuk ha spinaq jam i fort si pompej
T'bej shum kollaj qe mu me mthon play
Skam idhull te asnji veten se gjej
Do mjapin titull ateher e du bej
Skenderbej ej mato bej
Gocat waw cunat hey
(2)
Poko koko tu pi trupi mo sdo
Mato loko hajde boje nje foto.

DËRGOI: