Official Video

Big Mama - Zbritje Sezonale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Zbritje Sezonale"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005
Ka ndryshuar shum dyjaj ka kandryshuar vaj medet dikur meshkujt lusnin femrat sod osht ba kjamet,sa te bukra e te mira sikur mos me pa sy n'ball kete meshkuj e ksaj kohe a thua jan gjall.....

Ref.Kjo nuk esht zbritje sezonale por esht nje kohe per femra fatale ne shenje proteste zerin e ngrisim o tena doni o ju braktisim...(2 her ref.)

Femra te bukura elegante ne çdo rrug i sheh dhe vall do pa shkoll do me fakultete si sju vjen gjynah deri kur per ju do te vuajm keshtu nuk po shkon hiq duhet marrur masa te rrepta ta ndryshojm ket ligj..

Ref.Kjo nuk esht zbritje sezonale por esht nje kohe femra fatale ne shen proteste zerin e ngrisim o te na doni po ju braktisim...(2 her ref.)


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...