Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Shuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Nuk durohesh me ligjerata
asgje nuk ben vec fjale te gjata
si ti une kam nje barre ne shpine
me flet dite e nate si femi.

Ref:2x
ti nuk din hic se cka eshte qejfi
le te bje tufani edhe defi.
2x
sdua kshilla e as fjal
hajde luj me mua djal
hic mos fol por vetem luj,
shuj shuj shuj...

Hej,ti je shum tip fanatik
mke gjet mua qe nuk kam hic frik
me keshilla dhe ligjerata
po shkon dita dhe po skon nata.

Ref:
ti nuk din hic se cka eshte qejfi
le te bje tufani edhe defi.
2x
sdua kshilla e as fjal
hajde luj me mua djal
hic mos fol por vetem luj,
shuj shuj shuj...Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0


Big Mama - Shuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shuj".
3. Video është e këngës "Shuj", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.