Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Mama - Ti Po M'nguc
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po M'nguc".
3. Video është e këngës "Ti Po M'nguc", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Mama - Ti Po M'nguc  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Zbritje Sezonale"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Sa her ty qe takoj nuk di se smundem me fol vetem skuqem e ti me thot valla se nuk e ke loj..

un kam frik nga nena ime plak shpesh me thot ruju djemve ne sokak

Ref:
Ti po me nguc e don mem prek me sheh ne enderr ne krevet le qe spom kanet e spo duu plaken ne shpi kush me duru..

Qka te bej o un e shkreta eren tende skom moo e ti lutesh si fukara e me shtin ne gjynaa muu...

Ref:
ti po me nguc e po don mem prek me sheh ne ernderr ne krevet ljo qe spom kanet e spo du plaken ne shpi kush me duru..

Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski

Ky tekst u dërgua nga Nesiii
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë