Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Le Të Plasin Krejt (Feat. Labinot Gashi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

prej dites qe une ty te kam pa nhall te madh kam ra prej dites qe ta pash syrin rrush mendjen ma ke mbush sa e bukur e holl e e gjat po me shkon per shtat mos thuj se un ti nuk pi uj

REF:
Pa dyshin neve na kan zili le te plasin krejt na dergoi zoti mu dhe ty per tjeret skemi dert kisha frik se tjetri ka met zan e ras depresin mirpo erdha vete kur me the ti zemer me ngacmon mos ke frik be zemer se un jom qind perqind me ty big jam fjalen nuk ta boj ....Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0


Big Mama - Le Të Plasin Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Të Plasin Krejt".
3. Video është e këngës "Le Të Plasin Krejt", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.