Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Jo, Jo Nuk Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  26

2x jojo nuk te dua jojo sje permu jojo tani smundem as pak me duru..
heejj mir me degjo ne sy me shikoo ta ri von e ke ti hejj ti sje unikkat ste dua ngat e te kam ardmik

un kerkoj nga ti fr...le ta ndjej ne
qdo mend pa mua ski vend

Ref2x jojo nuk te dua jojo sje
permu jojo tani smundem as pak me duru..

heejj shum ki gabu shum me ke lendu tanin hiq ste du ti do me mu kthy mu perseri por jo qej tjetren ti

un kerkoj nga ti fr...hej nina nina naa le ta ndjej ne
qdo moment hej nina ninaj naa pa mua ski vend

Ref2x jojo nuk te dua jojo sje
permu jojo tani smundem as pak me duru..

Ky tekst u dërgua nga NeetaPublikimi: 04/08/2006
Festivali: Çelësi Muzikor 1
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0


Big Mama - Jo, Jo Nuk Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo, Jo Nuk Të Dua".
3. Video është e këngës "Jo, Jo Nuk Të Dua", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.