Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ti nuk dole fer,
ti nuk dole burr,
më puthe një herë edhe s'të pash kurrë,
të prita një javë hajt thash dhe një muj
vallahi ma shumë me të prit spo muj.

T 'pata ra premi n'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande-vouz
me më puth pastaj me shku.
t'pata ra premi n' bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande-vouz
me më puth pastaj me shku.

Se jam dashuru ti paske mendu,
për një puthje unë flokt kam me i shkulë,
të prita një javë,
hajt thash dhe një muj,
vallahi ma shumë me të prit spo muj.

T 'pata ra premi n 'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rounde-vouz
me më puth pastaj me shku.
Pata ra bre mirë n'bixhoz
po ti s'dite t'më shfrytzosh
mos kerko më rande vouz
me më puth pastaj me shku.


Ky tekst u dërgua nga Doruntina   Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Big Mama
Publikimi: 05/12/2009
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Big Mama - Pata Ra Ne Bixhoz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pata Ra Ne Bixhoz".
3. Video është e këngës "Pata Ra Ne Bixhoz", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0