TEKSTESHQIP

Big Mama
Top Secret
Lyrics

Gabova, gabova ty qe shum te besova. Gabova, gabova cka kerkove ti dhurova, tani po ik vetem po flet e do zbulosh per mu eshte top sekret, si kan marr fryme si jan pranu, shum leht per mu..
Reff: E hejjj tash ne zemer kam siklet, zbulove cdo top sekret, naive kisha qellu ik se nuk te du e hejjj tash ne zemer kam siklet , zbulove cdo top sekret, naive kisha qellu ik se nuk te du, ik se nuk te du, ik se nuk te du...
Gabova, gabova qe te putha ledhatova. Gabova, gabova naten qe un te dorzova, tani po ik vetem po flet e do zbuloshper mu cdo top sekret, si kan marr fryme si jan pranu, shum leht per mu...
Reff: E hejjj tash ne zemer kam siklet, zbulo vec do top sekret, naive kisha qellu ik se nuk te du e hejjj tash ne zemer kam siklet , zbulove cdo top sekret, naivei kisha qellu ik se nuk te du, ik se nuk te du, ik se nuk te du...
...Tani po ik vetem po flet e do zbulosh per cdo top sekret, si kan marr fryme si jan pranu shum leht per mu...
Reff: E hejjj tash ne zemer kam siklet, zbulove cdo top sekret, naive kisha qellu ik se nuk te du e hejjj tash ne zemer kam siklet , zbulove cdo top sekret, naive kisha qellu ik se nuk te du, ik se nuk te du, ik se nuk te du...

DËRGOI:
INFO
Kompozimin dhe okestracionin e mori përsipër Robert Bilbilov, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Avni Qahili.