Më mbaj mend (për 1 muaj)

Agon Amiga - S'ka Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

Muzika:

Cricket

Teksti:

Agon Amiga

Komente

Asnjë Koment

02/02/2017

2017-02-02T17:01:46+00:00

Hej zemer..
Spot premtoj
Spot thirri mema fal
As met thon qe mo kurrë nuk gaboj
Veq pe boj
Pot tregoj
Nese s'pengon qe menen te ti e kom yeaah
Menja shpesh gabon
Ama zemra se menon qato qe une e boj
Yeah menja shpesh gabon
Ama zemra se menon qato qe une e boj
Ska mo rrena,ska mo as femna
Ti qe pi beson as une nuk fajsoj
Krejt kto lajme krejt tjera rrena
Ti qe pi beson as une nuk fajsoj
Ti pe di per ty e daj boten en dy
Veç mos em thuj u kry
As nuk pot thom me mu kthy
Thjesht un po du mu kon me ty.
Ref.
Nuk ka faj jo nuk ka faj jo,
Nuk ka faj se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo nuk ka faj jo
Nuk ka faj jo se kan ajo sot. x2

Sa menova met bo temen
Sa menova met bo temen
Ta fala zemren
Ama jo dhe krejt gabimet
Se tkom thon un prej fillimit
Qe si du kto lloj trillime
Lojnat tua e mashtrime
E nese don me dit i kujna u kon faji
Kqyre veten en pasqyre syt
E tu tu kajt jo sduron ky djali,
Gabimet mo sti fali ,
Se shume moti t'pata
Thone, thone, thone
Mos gabo se bohet
Vone, vone, vone
Shume moti t'pata
Thone, thone, thone
Mos gabo se bohet vone
Ref.
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo se kan ajo sot,
Nuk ka faj jo,
Nuk ka faj jo ,
Nuk ka faj jo pse kan ajo sot.


Ky tekst u dërgua nga ARJAN ALIMUSAJ
Më Shumë Këngë Nga Agon Amiga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet