A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Agon Amiga - Po Du  (Feat. Tim)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/08/2017

2017-08-09T17:00:31

Featuring

Timi Novoberda (Tim)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Du" kënduar nga Agon Amiga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agon Amiga i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mira - Po Du

Po shoh mire pe kthen kryt knej
Don me ra'n sy un pe vrej
Nuk osht let mu mem pas ngat
Per me fitu
Prit Edhe pak

Buzqeshja e ti pom lun
Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Un baj gabim aj m'thot mfal
Kur osht larg m'qon nalt
Pom pelqen se osht i drejt
Zemra smun ty met urrejt

Buzqeshja e ti pom lun Po spo du me ja shpreh
Zemer zor me besu Qe nuk je si tjert
Po du me vertetu
Qe nuk je Si tjert

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu ky

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Uhhh

Po du mu deh
Mu Pa me ty me dal me thy tregom Ku je
rrina tan naten ty Pi tu kcy

Po du mu deh mu Pa me ty me dal me thy
Tregom Ku je une vi Te gjej

Devcha - Po Du

Qa po du un

Ref (2x)
Une po du pak fam
Une po du me mrri
Une nuk po du tjera sene
E ti i don se si ki
Masi po du kam me bo un (4x)

Une pe du 1 rrek
Une po du ma shum lek
Une spo du ma shum vjet
Se mu rrit nuk e kom njet
Masi po du kam me marr un, masi po du kam me bo un (2x)

Une pe du 1 baddie,
un po du ajo me mthirr daddy
un po du mja kap qat fattie
hala 2flex sikur ed edd n eddy
Un po du supreme, une po du bape
Un po du ma shum green
Qe mi ble ktu kejt
Gettin lejla si elvana
Kta po mhejtin qa ju bana
Kejt vet i kom bo kto gjana
We flexin me truqa tparev se shum trana
Ti po do jeten tem me jetu
Po nuk munesh me mbijetu
I kom desht kejt senet
Tash i kom kejt qa du
Amo amo amo

Ref (2x)
Une po du pak fam
Une po du me mrri
Une po du tjera sene
E ti i don se si ki
Masi po du kam me bo un (4x)

Valo - Po Du

Valo:
Ti veq kallxom ku je, vi met marr met ndje
Po du met pas afer afer, tpakten edhe kit ver
Veq une me ty, une une me ty
Jo nuk o dielli per ne, jo nuk o dielle per ne
Veq une me ty, veq une me ty
Si me kan veq na dy n'kit planet
Qe sa t'vi permas jo ti nuk e din
Po du me dit qfar pije je ka pin
Po vi kadale po du me ty mu afru
Nese ma jep numrin ama mir ishum njoftu
5 minuta ami ami
Se nuk t'boj perveti, se e di qfare je ti
Po mos harro une jom kogja nifar sherri
Nuk largona deri sa punen ta msheli
Per pak mos ja le mos ja q* at nan
Se sod jena dal neser smujna mu kan
Sdi qka na gjon, puna jeme lyp nat
Ti je shum hot qeky G-ja shum tu kish pershtat
Ti veq kallxom ku je, vi met marr met ndje
Po du met pas afer afer, tpakten edhe kit ver
Veq une me ty une une me ty
Jo nuk o dielli per ne, jo nuk o dielle per ne
Veq une me ty, veq une me ty
Si me kan veq na dy n'kit planet
Rimih:
Pe sheh qe t'vi permas
Mos ta nin ti sillu
Nese nuk t'boj perveti lirisht ti killu
Ni shank i paska met a thu kejt i pitum
T'nesrit shpejt u nxen, na sen nuk ditum
Jom i lir sonte, mos ta nin el capo
Thirri kejt shoqet ose pe boj ni hap un
Lej let folin per neve pi largit
A e ki pa kur t'na shofin, rritet inati
E nuk e kan fatin me nejt me neve
Osht puna qe na njohin e nuk i kemi t'bleme
Mos ta nin ej zemer qka po don ti qele gojen
Se heret a von ti e jemja ki me konen.
Valo:
Ti veq kallxom ku je, vi met marr met ndje
Po du met pas afer afer, tpakten edhe kit ver
Veq une me ty, une une me ty
Jo nuk o dielli per ne, jo nuk o dielle per ne
Veq une me ty, veq une me ty
Si me kan veq na dy n'kit planetKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018