A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Agon Amiga - Prej Tirone  (Feat. Cozman)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2018

2018-03-23T16:38:41

Featuring

Cozman

Teksti:

Agon Amiga

Teksti:

Cozman


Chorous:
Njeri na pi majna veq me pas informacione
Krejt kto ekuacione i shendrrojm n’lek sezone
Ti veq pak je shit zdon me thon qe je pidh none sdon me
Thon qe je pidh none,sdo me
Thon qe je pidh non

Refreni :
Na prishi kjo virone qe po vjen pren tirone
Prej tirone prej tirone
Ta prishi shoqen tone qe vjen prej tirone
Prej tirone prej tirone

Agon Amiga :
Sa bon ni kill pe mar per kllik
Veq Me majt chillin n nivel sen mos me m’ik
Po i shoh kta t’rit po pim cdo dite
Me i kap shpulla ren krejt me jau gerdite
Yehhh yehhh ti punen mos e leq se punt i ki keq
E kta i dojn kesh
Ami paret ta jep mallin krejt pe kallim

Veq 500- she ohhh pidh none
Na ka t’shkojna e kallim na e sillem mallin
Na e lujna lojen we be ballin, we be ballin
Na skena probleme se e kena me t’leme
Kjo nuk shkon me t’bleme kjo pune shkon me t’preme

Refreni:
Na prishi kjo virone qe po vjen pren tirone
Prej tirone prej tirone
Ta prishi shoqen tone qe po vjen prej
Tirone Prej tirone prej tirone

Cozman:
A pot punon mir rolexi
A tu ka rit pak oreksi
A pot shpenzon hiq makina
A je trimi a viktima
Nuk bohet qysh thu ti po qysh e ka shkru
Zoti Tufa e vogel qenash jeni quna koti
Qysh e don robi une jom vet
Bobi i hip hopit ndit sodit
Shoqruset me taka shokt krejt
Babastarsa Naten me maska keret pa targa
Vina mi mar na krejt cka i dojna
Per qata e bojna e kur se lshojna

Refreni:
Na prishi kjo virone qe po vjen pren tirone
Prej tirone prej tirone
Ta prishi shoqen tone qe po vjen prej
Tirone Prej tirone prej tirone


Ky tekst u dërgua nga Rizlla - Hasan IdrizajKartolina (2)

U krijua nga Gazmend 2019-06-09 17:07:17
Nuk bohet qysh thu ti
Po qysh e ka shkru Zoti
Tufa e vogël qenash
Jeni quna koti
U krijua nga GAZMEND 2019-06-06 17:54:01
Qysh e don robi, une jom vet
Bobi i hiphop-it n'dit sodit

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019