A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Agon Amiga - Lej Lej  (Feat. Teuta Selimi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/08/2018

2018-08-06T17:00:02

Featuring

Teuta Selimi

Lyrics:

Agon Amiga

Video Production:

Imagine Films


[Teuta Selimi:]
Me mu jo me rrena
Zemer bon qka don zemra
Nese don me kon e jotja
Le ta mer vesh krejt Bota

[REF.:]
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej

Me mu jo me rrena
Zemer bon qka don zemra
Nese don me kon e jotja
Le ta mer vesh krej Bota
Lej foret e lej tjerat
Veq njona osht per ty
Le ta shohin hejterat
A po mujn me na pa neve n’sy

[REF. 2x:]
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej

[Agon Amiga:]
Po merna me njo tjeter
Po thot gjithqka u kry
Po e boj me kry se me zemer jom me ty
Zemren e ki nal e ki dit qe ko mu kthy
Zemra jem ta fal per ty
gjithqka oh n’dry bukuri
Dashnija jone ne zero
gjithqka ne fund ka rra
Menova qe u kry po ti po don vet hala
Ma Mama se me veten vet hin n’gjynah
Niher sje kerkah heren tjeter
mer veq krah aman
Mos me bo fore ma mos um rrej mu ma
Mos me bo fore ma aaaa
Po thu kerkush so si na
Mos nuk osht hala si na
A mos ti nuk je kerkah

[Teuta Selimi:]
Lej lej le le lej
Lej foret zemer lej
Lej lej le le lej
Lej zemer mu mos m’rrej

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019