Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Biggi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Legjenda

Rron KRZ

Wllatki

Faraoni G

O.D (Overdose)

Lil Ami

Agon Nimani

Bigg V

Big Bossidy

Hanello

Tags: Biggi, Bigi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet