Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Still E Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Still E Dua".
3. Video është e këngës "Still E Dua", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Still E Dua  (Feat. Lyrical Son)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bima"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyrical Son

07/09/2017

2017-09-07T18:37:55+00:00[Verse 1: BimBimma]
Smoking green sensimilia, bashk krejt familja
Albanian weed that will kill ya
And I'm for real ya
Kur hapet kilja terapi si te nailja
Prej t'hanes, te e dillja
Now that's the deal ya
Errbody [?] specialist
Per mu veq special shit specialist
Specialist, spec i halit
I djegst si acid
Mos e ngreh ma shum se ni tim se des si me cianid

[Chorus: BimBimma]
I kom syzat n'kry se pom nxen dilli
Harroj mi vnu nsy
I kom syzat n'kry se pom nxen dilli
E o tu ma thy
Axhi polic mos ma prish tripin
Hajt mos em nal hiq
Axhi polic mos ma merr spliffin
Se un skom ma kurgjo hiq
Bring da weed back

[Bridge: Lyrical Son]
You are no good for me ganja
Cuz we a love marijuana
And we a love marijuana
Don't baby sit on me ganja
Cuz we a love marijuana
And we a love marijuana

[Verse 2: Lyrical Son]
Dhipi dhez qyke, hic pa komplekse
T'shtrengum belin, pi zeros en tetshe
Mos i hi fellit zemer, per ty jom nendetse
33 dimra, 32 vera
Jeta si n'filma, histori n'vete
Tema shum prekse, cdo t'mir edhe t'keqe
Veq met e kalume, Fatman
Barkun e madh edhe gjepat me lek rezultati ksaj pune, dreadman
Po nihna me Bimin [?] background
Cdo track qe pe qesim hallki po mesin blackout
She likes the way me a sing a song
And never smoke a single spliff alone
So we got high and we sang alone, on and on
Ay, yeah, une e dua barin 2-shi
Refreni i rabit jom une
Mos mu sillni rreth kamishit, bi**h
Lene ma mir s'pe prishi
Rrollitne nja per t'kuqin
Ose une vet vi e dhezi pishën

[Bridge: Lyrical Son]
You are no good for me ganja
Cuz we a love marijuana
And we a love marijuana
Don't baby sit on me ganja
Cuz we a love marijuana
And we a love marijuana


Ky tekst u dërgua nga Bleon92
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet