Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - 038

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "038".
3. Video është e këngës "038", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - 038  (Feat. ErgeNR)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Bima"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

ErgeNR

06/11/2017

2017-11-06T18:00:00+00:00038[--]


Miq te nderuar mirsevini ne vitin 2012
dhe jemi ktu live and direkt me ca cuna...

[4x]
G... GG... Get Down se po vim
G... GG... Get Down Down

BimBimma

038 per krejt qe menojn qe skena adres
E prezentojm asfalltin edhe secillen banes
Secillin grusht berllog qe munesh me gjet en cillen do kthes
Kudo qe mshefesh je i gjetun, Ku don mu mshef?
E pasqyrojm secillen pjes, jena secilla njers, e secillit o kryt e ciles do shtres!
E perfaqsoj Prishtinen edhe krejt qa mer frym en to!
Senet e mira e senet qe svyn en to!
Senet e nista e senet e kryme nto!
Jena muzika e cilles do rryme o
Hardcore, Hip-Hop, Blues e Jazz
Cili do zhaner qe tingllon Cool en vesh
Jena prezent kur flen edhe kur je qut n'mengjes
Te ata qe kurr qe bohet von e te ata qe jon gut per gjith!
Prishtinali jom bish qe o blloku n kafaz
Ti pret me dhez une me explodu po pres
Ma mir me shum njerz knej punt llug me Cash
Sesa mes veq vet e jom i mlut me Cash
E du rrethin tem se skom ku me shku pa rreth
Ju du edhe juve se skom pse me knu pa njerz

[2x]
G... GG... Get Down se po vim
G... GG... Get Down Down

ErgeNR

Kape telin thire dillerin vete far rabi ki
Lej foret bire te pshtjellim garant naj hed e ki
Qfar menimi per mu e ki une nuk e di
Guess who's back? Magjistari perseri!
Nihere e ki free tani ti mo, pare nuk ki! i
Per dy dit a tri dit thot mu bo pareli
Paret ti bi ribi rib kur t'bona pareli
skom be reibi rib paret e fundit i kom pi
Qe sbeson si deshmi qe iphonin ku e ki!
Preke butonin iphoni nuk ka mo kredi
Mere numrin thirre njonin e ki myshteri
Tha po du me ble nese ki 1000 e permi
WOO WOO, WOO Secillen shpi
So dit premtuse per qdo prishtinali
Era lek si ni Mi me perbi
Me mu sun fol nese 1Milion si ki

[4x]
G... GG... Get Down se po vim
G... GG... Get Down Down


Ky tekst u dërgua nga bini840
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet