A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: ErgeNR është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. ENGLISH: He joined rap in 1998 with the song named "Shum vrasje". He was only 16 when he started his rap carieer and was a really talented rapper, the sad thing is that he had to change a lot of Label's but at long last he is now again together with some of the members he started his rap Carieer NR was the group that he firstly started rap with the Album EGJELI 2003 they had a really succesful hint to go further but then the group Dissbanded an...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

NR

Ish-Anëtar i grupit

Ufo Click

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Danny Boy

Bigg V

Niku

Rron KRZ

Agon Nimani

Lil Ami

Erson Shabani

Oran G

Xhema Aka Jemayli


Tags: Ergenr, Ergeni, Ergen, Ergen Berisha, Ufo Clique, Ufo Click

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019