A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

BimBimma - Reality Check  (Feat. Doza)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/05/2019

2019-05-09T01:11:16

Featuring

Doza

Produksioni:

White OGNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Reality Check" kënduar nga BimBimma.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Reality Check".
Videoklipi nga BimBimma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019