TEKSTESHQIP

Bimi
Thrret Prizreni Mori Shkodër
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thrret Prizreni Mori Shkodër" kënduar nga Bimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.