Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Biti Dragusha - Le Te Qeshin Syt E Tu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/09/2018

2018-09-05T10:51:18+00:00

Këngë e albumit:

"Besen Tende"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Qeshin Syt E Tu" kënduar nga Biti Dragusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Biti Dragusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga TNT. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Je e vogel permerak
Eja shpirto, eja pak
Me pusho moj ne krahror
Zgjatma t'voglen dore
Po me merre oh, sikur vala
Jeten time ty ta fala

2x
Ty ta fala krejt rinin
Ma shkurto vetmin

2x
Le te qeshin syt e tu, ajo ftyr qe shume e du
Qeshu moj me t'voglen goj, me ty jeta le t'me shkoj

Je e vogel permerak
Eja shpirto, eja pak
Me pusho moj ne krahror
Zgjatma t'voglen dore
Po me merre oh, sikur vala
Jeten time ty ta fala

2x
Ty ta fala krejt rinin
Ma shkurto vetmin

2x
Le te qeshin syt e tu, ajo ftyr qe shume e du
Qeshu moj me t'voglen goj, me ty jeta le t'me shkojMë Shumë Këngë Nga Biti Dragusha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet