A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blasta - Bmw  (Feat. Dj Bujaka)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:22:39

Song from the album:

"Blasta La Vista"


Mirmengjesi, t'kuqen syt sa here une e blaze
Doin it big ill sick
Yeah i love my bitch
Ye my bitch she thick
Une thejsoj bute e ty t'dridh n'kafiq
E boj ron i dho mish bohet mishiq
Mir pe dini qe keni t'boni me tough shit
Diqka qe ti se nin perdit ose kurre hiq
It's black fish dogg you already know
T'i mushem kllabet paret fluturojn kazino
Jack-in nersjetlla po eci slowMo
Po hypi nkerr para se naj mut une me bo
Targat 05 boy it's caravan
Ndodhe qe smun mi pase e vozit ni hajvan
N'krah djathte e kom buja BUJAKAN
Target e kom paren edhe pse m'ka shum jaran

Reff:2x
BMW m-packet karavan ngjyr teget
530 D Sedan Blasta nget
BMW m-packet karavan ngjyr teget
Dridhet monitori kur ushton neper qytet

Nike blackboard 2 white n'black classic
Flowi m'pin fanta qata o fantastic
E montoj n'bit shperthen pyroclastic
Kthena per s'dyti her fully automatic
My boy cricket tell'em figwan
Di shotta number one ridin hard round, round
Kurr sem bohet von me i go ill in dis one
Been born fo dis one y'all bitchs are none
Kom hala edhe shum sene me thon
Neper vikendica tu bo 69
Kerri kejt shtiklla karmina anemban
Me bitcha qe me jua permen emrat gjushja sem ka lon
Jom bo per te hoxha ,sa rizzla pshtjella dogja
U don't even know i
Cuz i even don't know i
Jump high like noah hejterat sa troha
Shanca t'fali une qaq sa t'fal munita koha
Honksha spanaq si i vogel tu u inspiru pi popajit
Sot kom flow huligan asi t'gallatasarajit
Certified baller boy u can't even try it
Auspuhi m'rrin i nxhet bitch si gjygum i qajit

Reff:4x
BMW m-packet karavan ngjyr teget
530 D Sedan Blasta nget
BMW m-packet karavan ngjyr teget
Dridhet monitori kur ushton neper qytet


Lyrics submited by  metinnbb
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019