A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blasta - Shisha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

(0) 🆕

09/08/2017

2017-08-09T18:00:00

Teksti:

Blasta

Video Produksioni:

MAX Production


Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue cdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text1:
Kyqet spo nalen hala
Beso ma gjelber nuk ka!
Permas si Kimi e ka
Pi timi nuk jom tu pa!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
ti je seni pare qe me vjen ne mendje cdo dit
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text2:
Kuku s'je normal, kuku s'je normal
Jon thesa me lek loqke, s'jon thesa me zare
Dosje n'polici nuk kom, 5 stars a ball
E bukura dhe Blasta, hajde me mu n'prrall!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue qdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...


Ky tekst u dërgua nga Sabajeti
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018