TEKSTESHQIP

Bledar Kaca & Vida Kunora
Ky Kurbeti Fort I Rande
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ky Kurbeti Fort I Rande" kënduar nga Bledar Kaca & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u plotësua me të gjithë komponentët e saj, projekti u finalizua i përpunuar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 12 Shtator 2017.