Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Selita - Ti Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

jet bot ty te kam
ti je ne cdo fjal
ti je pasuria qe une kam
zemra im te kerkon
cdo moment,cdo sekond
ti je lepurushja ime
ty te du ty te ndjej
dashuria ime je
ne te dy jemi nji,ne dashuri


Ky tekst u dërgua nga anjezaaBledi Selita
Publikimi: 27/12/2014
Muzika: Alban Arifi
Teksti: Bledi Selita
Orkestrimi: Alban Arifi


Bledi Selita - Ti Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je".
3. Video është e këngës "Ti Je", por nuk këndohet nga Bledi Selita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi Selita:


Komente 0