Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blendona Sylaj & Isa Alitaj - Dashurohem (Potpuri) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dashurohem (Potpuri)" kënduar nga Blendona Sylaj & Isa Alitaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dashurohem (Potpuri)".

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN
Blendona Sylaj & Isa Alitaj
Publikimi: 19/11/2022
Muzika: Fadil Topalli
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Ardian Kastrati
00:00 - Pranë Meje
02:16 - Gjithçka Që Unë Kam
05:09 - DashurohemBlendona Sylaj & Isa Alitaj - Dashurohem (Potpuri)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurohem (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Dashurohem (Potpuri)", por nuk këndohet nga Blendona Sylaj & Isa Alitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Blendona Sylaj:


Komente 0