TEKSTESHQIP

Blendona Sylaj
Veq Një Fjalë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Një Fjalë" kënduar nga Blendona Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, ky materiali muzikor erdhi i finalizuar tek audienca i ilustruar me mjaft shije me videoklip, të cilin e krijoi Time Pictures. Videoklipi u publikua më 11 Shkurt 2022. Muzikën e këngës e kompozuan bashkarisht Fadil Topalli & Besnik Zikolli, tekstin e shkroi Fadil Topalli, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Besnik Zikolli.