Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Dua Cfare Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Cfare Dua".
3. Video është e këngës "Dua Cfare Dua", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Dua Cfare Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"S'me Behet Vone"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Plot trotuaret me njerez pa shprese
Pluhur sirena qe shkojne pa adrese
Dhe bulevardi me ngjan per cudi
Luks i genjeshtert tek kjo cmenduri

Sy te trishtuar qe sgjejne horizont
Vajza qe hypin ne benz vagabond
Fati ne loje ne rruge dhe ngado
Kudo vec bingo gervisht dhe fito

(refreni)
Dua cfare dua as vete nuk e di
Jam e trishtuar nga kjo cmenduri
Kisha besuar ne enderra vertet
Fati keshtu smund te jete

Ne bregun tjeter nje drite me therret
Engjejt me presin vec djalli kelthet
I dua njerezit dhe lus perendine
Hiqna inatet na fal dashurin

Dua te celin dhe lulet ne maj
Dua qe lotet e nenes ti thaj
Dua cfare dua si shpirt enderrimtar
cfare te kerkoj me thoni me pare


Ky tekst u dërgua nga  blenda
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet