Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Ke Te Zgjidhja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Te Zgjidhja".
3. Video është e këngës "Ke Te Zgjidhja", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Ke Te Zgjidhja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/12/2015

2015-12-17T14:08:30+00:00Lindim te verber, duke kelthitur
Krijese pa faj, por vjen nje dite,
nisesh per larg si shpirt i fikur
ndonse askush, nuk do te ike

Ja midis heshtjes dhe se vertetes
Se ke te zgjidhja, une nuk e dija.
Kisha aq shume per t’ua thene njerzve
Nga t’ja filloja, kjo ishte dhimbja!

Dua te digjem ne zjarr per njerzit
Dua te zgjohem me kenge ne buze.
Dua te shkoj tek Yjt e qiellit
Ndaj digjem flake, e mbetem shpuze

Dikush me don sa me sheh syte
Dikush kerkon t’me thote dy fjale
Dikush me puthje do te me mbyte
Vetem une dua: te isha djale!

Sa shume enigma paska kjo jete
Sa shume udhekryqe, s’di nga te shkoj.
Nga jashte une dukem vajze mendjelehte
Brenda jam plot, bile kendoj!


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet