Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Si Te Panjohur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Te Panjohur".
3. Video është e këngës "Si Te Panjohur", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Si Te Panjohur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Nese Me Do Fort"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Ne te dy udhetojme pa folur sonte
Ndonse perballe tani qendrojme
Dikur qendisnim naten ne nje pelhure te bardhe
Puthjet e dashurise se pare

Tani kerkon prej meje qe ty te haroj
Pse valle per ti eshte kaq e lehte
Pse me largon prej endres mos valle te shqetesoj
Jo jo nuk mundem te kuptoj

Te dy ne sot si te panjohur
Tani se bashku udhetojme
Dhe nuk e dime ku shkojme
Keshtu me heshtjen tone
Perse nuk flasim si atehere

Kjo maska jone me duket
Nga sa une kam pare
Me e shumta ne bote
Por velin e mashtrimit
Koha zbulon
cdo gje zbulon heret a vone

Kujt si beson
Vehtes apo mua
Perse tek ne kjo heshtje ra


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet