A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Bleona Qereti - Boom Boom


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  55

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005


Zemra boom boom,
beri boom boom Yeeee

Ref:
zemra bom bom bom
ben njeher në jetë
sepse veq njeher
dashuron vertet.

Hej
ma vodhe zemren sa te pash
me dehu puthja jote
me sy mbyllur brenda rash.

hej
me dridhej buza nga emocioni
dhe zemra nga pasioniii
me cmend ju me kuptoniiii.

Rroj dhe vdes
vetem per ata syte e tu
qe me qmendin kur shikojne
me aq pasioooon.

Ref:
Zemra boom boom boom
ben njehere ne jet
sepse veq njehere dashuron vertet
dhe tash nkohe ne qast me ty
unë nje jete te pritaaa.
Hejjjjjjjjj

Zemra boom boom boom
bomba eksplodon
vetem ty te kam
sdi a me beson ,
vetem ty te kam ne kete bote
jo nuk ka për muaaaa.

Hej
ma vodhe zemren sa te pash
me dehu puthja jote
me sy mbyllur brenda rash.

hej
me dridhej buza nga emocioni
dhe zemra nga pasioniii
me cmend ju me kuptoniiii.

Rroj dhe vdes
vetem per ata syte e tu
qe me qmendin kur shikojne
me aq pasioooon.

Ref:
Zemra boom boom boom
ben njehere ne jet
sepse veq njehere dashuron vertet
dhe tash nkohe ne qast me ty
unë nje jete te pritaaa.
Oooo

Zemra boom boom boom
bomba eksplodon
vetem ty te kam
sdi a me beson ,
vetem ty te kam ne kete bote
jo nuk ka për muaaaa.
Hejjjjj

Pa me thuaj zemra jote
bum bum bum per mua ben
une e di qe ti ke lindur veq per muaaa.
me beso se zemra ime
bum bum bum ben veq njeher
le ta dij sot e gjith bota sa te duaa.

Ref:2x
Zemra boom boom boom
ben njehere ne jet
sepse veq njehere dashuron vertet
dhe tash nkohe ne qast me ty
unë nje jete te pritaaa.
Oooo

Zemra boom boom boom
bomba eksplodon
vetem ty te kam
sdi a me beson ,
vetem ty te kam ne kete bote
jo nuk ka për muaaaa.
Hejjjjj !!!


Ky tekst u dërgua nga Erza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019