Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Cfare Ste Pelqej Te Une

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cfare Ste Pelqej Te Une".
3. Video është e këngës "Cfare Ste Pelqej Te Une", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Cfare Ste Pelqej Te Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/03/2009

2009-03-25T23:04:50+00:00zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshire por nje sqarim me shum qfar ste pelqen te un.dikur me thoje se me doje po si duket tash s'mendon ashtu e do me teper dike tjeter dhe kete po e shoh ne syt e tu doshta u ndam por ta pranoj tani veshtir e kam sepse kjo zemer kerkon nje shkak qe je larguar e nuk mundem me te flas e me te flas e me te flaaaas
Ref.(x2)
Zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshir po nje sqarim me shum qfar s'te pelqen te un


Ky tekst u dërgua nga Linaaa
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet