A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bleona Qereti - S'me Behet Vone


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2001

2001-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hitet Shqip 2"

Song from the album:

"Greatest Hits: Per Ty"

Song from the album:

"S'me Behet Vone"


S'me behet vone!!

REF:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

2x
ne pime te dy nga dashuria
nje gote me puthje pime me fund
jemi te dehur nga kenaqesia
dhe ti i dashur porsi une

aaaaaaaaaaaaa

REF 2x:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

2x:
Dhe nese biem ne shtrat te çmendur
atje ku puthjet kane mreterine.
mi hiq te gjitha, me le te zhveshur
me perkeledh se me vjen mire.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

REF 2x:
Ai qe s'di ç'eshte dashuria
jeton veç kot ndaj le te shkoje
s'me behet vone se c'thote njerzia
degjoj veç zemren s'me behet vone

S'ME BEHET VONE!!


Lyrics submited by  blerina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019