Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bleona - Without You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Without You".
3. Video është e këngës "Without You", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona - Without You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

20/05/2014

2014-05-20T16:39:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Without You" kënduar nga Bleona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bleona i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Elio Deejay - Without You

I'm lonely,i'm lonely without you
I'm lonely,i'm lonely without you
I'm lonely,i'm lonely without you

I'm lonely,i'm lonely without you
Without You...

Cause i'm paralyzed,i'm paralyzed,i'm paralyzed...
Cause i'm paralyzed,i'm paralyzed,i'm paralyzed...
Cause i'm paralyzed,i'm paralyzed,i'm paralyzed...
Cause i'm paralyzed,i'm paralyzed,i'm paralyzed...

I'm lonely,i'm lonely without you...
I'm lonely,i'm lonely without you...
Without you...
Without you...
Without you...

Aroilda - Without You

Never thought i would fall so fast
Never thought i would miss your breath
I cant believe the way
You let me in

Never thought i would be so strong
Never thought i would loved u most
I'm not that strong without you baby
You know

Aaaa
Aaaa

Ref/
I cant go
Oo no without you
I cant go
Oo no without you
I cant go o
Without you u
I cant go...oh no without you u.

Nine - Without You

pjesa 1 - Nine
Mundohem per me shkru fjalt ma tbukura qe kam shkru naiher
du me ta dhon zemren time me tpas perveti perher
du me ti ferku flokt e tu sa her ulem per me fjet
ty tkam pas krah veti ne cdo hap ku kam hec
Hena nuk ndricon edhe yjet sot nuk duken
dielli po ndricon po rrezet e tij ftoht po mduken
asigjo nuk ka kuptim gjithcka po mduket krejt mbrapsh
kur nuk tkam un ty me veti ne asi vend un nuk kam fat
Premtimet qe i kam bo asiher skom me i harru
po kam mi majt me veti ngado qe rruga mu mka me mcu
edhe lutjet qe i bona qe gjithcka mir me shku
zemer per ty copa bohem qe me mu me perfundu
tash ti mundesh per me ik tani je e lir
per me pa per jeten tate per dicka ma tmir
fjalt jan tpakta per ato qe ndjej per ty
enderrat gjithmon i kam pas per me shetit boten me ty ....

pjesa 2 - Rich Dog

e marr nji laps e leter po ti nuk je aty
shkruj vargje nga jeta po ne prap nuk jena dy
hey i kam bo do gabime e di qe tkom lendu
se di as pse i bona o un prap tkom kerku
hey u ktheva serish ku ishim dje
aty ne stolin ton po ti serish nuk je
se di pse mungon pse i theva premtimet
pse sti zgjata duart pse po numeroj gabimet
---------
E shpesh her kom menu se dit ma tmira vin
po ditet tona humben e kujtimet tash u fshin
e dielli spo ndricon mo e hena sflet per ne
por stoli yn do ngelet gjithmon atje
smund mi thon do emra se e di qe ndihesh keq
po tani u kuptu ditet tona shkun per dreq
hey un i kom harru , harroj edhe ti
eshte misjon i pamundur zemer ... dhe ti e di !

Më shumë këngë me këtë titull:




Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet