Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Still In Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Still In Love".
3. Video është e këngës "Still In Love", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Still In Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/02/2015

2015-02-02T12:53:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Still In Love" kënduar nga Bleona Qereti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lionel Richie. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gonna tell you a story
Bout a love and all its glory
Every word I say is true
Every word is meant for you

As I look across the table
In your eyes I see forever
Girl there's no one else but you
No one else will ever do

I'm...I'm...I'm still in love with you

Got my heart so full of laughter
I finally found what i was after
Caught an angel flying low
Now there's one thing you should know

I've been lost and I've been lonely
Till I found you, one and only
You're every song I wanna sing
My joy, my everything

I'm...I'm...I'm...I'm...I'm still in love with you

I want you to know just how I feel
Now that my search for love is over
Would be alone in life without you

As the years keep getting longer
It only makes my love grow stronger
Just can't go another day
Until I can hear you say

I'm...I'm...I'm...I'm...I'm still in love with youMë Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet