A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bleona - Take You Over


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2015

2015-09-21T00:00:59

You don't understand that my class is bigger than my ass
And my money's like my french,
it's next to perfect
You don't understand that my lips are really meant to kiss
And my stronger side resist what I really want to do
And that's you
Yeah
And that's you

If I take your last breath
If I hold you captive
But you throw your hands in the air
And surrender

And let my love take you over, over wow (2x)
Let my love take you over, over wow (2x)

(Take you over, I let my love take you)(4x)

You don't understand you in my space could make me catch a case
So, just get up of my face
For you really love me
You don't understand that my sex, it's not what comes next
It's the fuc*ing of your mind, that gets me excited
With you
Yeah
With you

If I take your last breath
If I hold your captive
But you throw hands in the air
And surrender

And let my love take you over, over wow (2x)
Let my love take you over, over wow (2x)

(Take you over, I let my love take you) (3x)


Ky tekst u dërgua nga Takeyouover
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019